رسیدن به اهداف توسعه پایدار شهری از اولویت های شرکت واحد اتوبوسرانی

به گزارش تور گرجستان ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: رسیدن به اهداف توسعه پایدار شهری و بهبود عملکرد زیست محیطی از اولویت های شرکت واحد اتوبوسرانی است.

رسیدن به اهداف توسعه پایدار شهری از اولویت های شرکت واحد اتوبوسرانی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ ایمان غنی زاده افزود: در راستای حفاظت زیست محیطی تمامی ناوگان شرکت واحد با داشتن معاینه فنی در سطح شهر تردد می کنند و تست های مستمر شرایط فنی اتوبوس ها در دو بخش اتوبوس های ملکی و خصوصی ادامه دارد.

غنی زاده گفت: ناوگان شرکت تا قبل شیوع کرونا روزانه بالغ بر 600 هزار نفر سفر خدمت رسانی می کرد که در حال حاضر به حدود 300-250 هزار نفر سفر کاهش یافته است و در شرایط همه گیری بیماری کووید 19 روزانه 727 دستگاه اتوبوس در شهر تبریز فعال است علاوه بر این در سال 1399 تعداد 18 دستگاه اتوبوس این ناوگان نوسازی و بازسازی و به ناوگان اضافه شده اند.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط بد اقتصادی ناشی از تحریم ها و مسائل مربوط به خرید اتوبوس نو، کنترل سوخت های دیزلی، هوشمندسازی ناوگان در خطوط برای کنترل ترافیک و سوخت، پایش، ارزیابی و نظارت در حوزه اجرایی و استفاده از تمام توان و ظرفیت نیروهای متخصص فنی و آزمایشگاه های پیشرفته در شمالغرب کشور از نقاط قوت شرکت برای رعایت کنترل های زیست محیطی است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: حفاظت از محیط زیست وظیفه همه می باشد پس ما نیز در جهت بهبود عملکرد زیست محیطی ناوگان و خدمت رسانی به شهروندان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. و علی رغم خدمات دهی به شهروندان تنها 3% از علت آلودگی هوا مربوط به ناوگان اتوبوسرانی تبریز است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1734

به "رسیدن به اهداف توسعه پایدار شهری از اولویت های شرکت واحد اتوبوسرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسیدن به اهداف توسعه پایدار شهری از اولویت های شرکت واحد اتوبوسرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید