خانه های بازی زیر ذره بین استاندارد نیست

مدیرکل استاندارد فارس گفت: صادرکننده مجوز خانه های بازی در شیراز، هنوز برای اداره استاندارد فارس تعیین نشده است.

خانه های بازی زیر ذره بین استاندارد نیست

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن یعنی چی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگار از ، مرتضی رهنما گفت: تا به امروز متولی خاصی از سوی خانه های بازی در شیراز به اداره استاندارد معرفی نشده است؛ به همین دلیل این اداره نمی تواند بر خانه های بازی نظارت داشته باشد.

او افزود: از اداره استاندارد در رابطه با صادرکنندگان مجوز برای خانه های بازی، استعلامی صورت نگرفته است و نظارتی هم از سوی اداره استاندارد فارس، بر روی خانه های بازی در شیراز وجود ندارد.

رهنما ادامه داد: لازمه نظارت از سوی اداره استاندارد این است که سازمانی که مجوز افتتاح خانه های بازی را صادر می نماید باید تأییدیه استاندارد را هم در نظر بگیرد؛ اما متأسفانه این سازمان ها این کار را انجام نمی دهند؛ با این وجود باز هم اداره استاندارد فارس، اگر جایی مشاهده کند، وسایل شهربازی قرار گرفته یا گزارشی از سوی مردم دریافت کند، اقدام به استاندارد سازی و نظارت می نماید.

او افزود: تا به امروز در رابطه با غیراستاندارد بودن وسایل یا وقوع تخلف در شهربازی خانه های بازی شیراز به اداره استاندارد فارس گزارشی نشده است.

مدیرکل استاندارد فارس اظهار داشت: وسایل شهربازی خانه های بازی باید به صورت اجباری استاندارد شوند و تأییدیه استاندارد بودن آن ها در گرو ارائه خدمات است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 14 اسفند 1398 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1012

به "خانه های بازی زیر ذره بین استاندارد نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه های بازی زیر ذره بین استاندارد نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید