بازدید مسئولان دولت از نمایشگاه توانمندی ها و کارآفرینی مددجویان کمیته امداد استان قم

به گزارش تور گرجستان ارزان، خبرنگاران/قم مسئولان دولت از نمایشگاه توانمندی ها و کارآفرینی مددجویان کمیته امداد استان قم بازدید و بر برطرف موانع پیش روی آن ها در فراوری و کسب وکار تأکید کردند.

بازدید مسئولان دولت از نمایشگاه توانمندی ها و کارآفرینی مددجویان کمیته امداد استان قم

محمود تلخابی، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان قم اعلام کرد: این نمایشگاه هم زمان با نخستین روز ورود ریاست محترم جمهوری به استان قم در شهرستان کهک شروع به کار کرد.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه به همت امدادگران حوزه خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم برگزار شده است اضافه کرد: 18 راهبر شغلی و کارآفرین در این نمایشگاه رزمایشی از توانمندی های خود را فراوری محصولات مختلف ارگانیک، پوشاک، مصنوعات چوبی، فرش و مشاغل تزئینی به نمایش گذاشتند.

تلخابی بابیان اینکه تعدادی از مسئولان کشوری و استانی از نمایشگاه بازدید کردند، بیان کرد: مدیران بازدیدکننده از کمیته امداد استان قم برای اجرای پیروز طرح های اشتغال مددجویان این نهاد قدردانی کردند.

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان قم اظهار کرد: مسئولان حاضر در این رزمایش خواهان اتحاد و انسجام بیشتر کارآفرینان با دولت برای برطرف موانع توسعه اشتغال در کشور شدند و ابراز امیدواری کردند با حمایت دولت از فراوری و کارآفرینی و کوشش بیشتر صاحبان مشاغل رونق مالی به کشور بازخواهد گشت.

وی توضیح داد: مسئولان کشوری بازدیدکننده از نمایشگاه توانمندی ها و کارآفرینی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قم، انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، مهناز امامدادی، رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور و غلامرضا خواجه، مدیرکل راهبری شغلی کمیته امداد بودند.

تلخابی در سرانجام گفت: بسیاری از مدیران استان قم نیز از این نمایشگاه بازدید کردند و برای همکاری با کمیته امداد استان قم اعلام آمادگی کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1400 بروزرسانی: 29 بهمن 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2258

به "بازدید مسئولان دولت از نمایشگاه توانمندی ها و کارآفرینی مددجویان کمیته امداد استان قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مسئولان دولت از نمایشگاه توانمندی ها و کارآفرینی مددجویان کمیته امداد استان قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید