اونای امری: بازیکنان آرسنال در اوقات فراغت شان مسئولیت پذیر هستند، می خواهیم کار ناتمام در لیگ اروپا را تمام کنیم

به گزارش تور گرجستان ارزان، اونای امری امیدوار است تیمش کار ناتمام فصل قبل در لیگ اروپا را این فصل به پایان برساند.

اونای امری: بازیکنان آرسنال در اوقات فراغت شان مسئولیت پذیر هستند، می خواهیم کار ناتمام در لیگ اروپا را تمام کنیم

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش تور گرجستان ارزان، اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اینتراخت فرانکفورت در هفته اول از مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا از کوشش بازیکنان تیم لندنی برای بهبود شرایط سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: با توجه به حضور در لیگ اروپا، حالا مسابقات زیادی انجام می دهیم و می خواستم از بازیکنان مختلف استفاده کنم. می توانیم در ترکیب اصلی و 18 نفره خود تغییراتی داشته باشیم. به همین خاطر به سوکراتیس پاپاستاتوپولوس و مسوت اوزیل استراحت داده شده است.

بله، هیجان زیادی برای رقابت های لیگ اروپا داریم.، وی با بیان این جمله توضیح داد: اینتراخت فرانکفورت فصل گذشته در مرحله نیمه نهایی مقابل چلسی نهاده شد. شروع فصل جدید مسابقات اروپایی مقابل آنها سخت است. احساسات خوبی نسبت به این رقابت ها داریم. فصل قبل در فینال باختیم، اما این بار می خواهیم کار ناتمام مان را به خاتمه برسانیم.

امری همچنین خاطر نشان کرد: یکشنبه بازی دیگری انجام خواهیم داد. تصمیم گرفتم بهترین گزینه ها را برای بازی با اینتراخت انتخاب کنم. اوزیل یکشنبه گذشته با توجه به توانایی ها و ظرفیتش بازی خوبی انجام داد. او در ادامه راه به ما یاری خواهد نمود. یکشنبه بازی دیگری خواهیم داشت و به فکر واکنش نشان دادن هستیم.

وی ادامه داد: بازیکنانم تصمیم گرفتند قبل از مسابقه مقابل واتفورد با هم شام بخورند. پس از بازی قبلی ناراحت بودند، اما تصمیم گرفتند با هم وقت بگذرانند. بازیکنانم در ساعت هایی که آزاد هستند، بسیار مسئولیت پذیر نشان می دهند. از دید من این عالی است.

سرمربی آرسنال همچنین یادآور شد: فصل قبل لیگ اروپا را دنبال کردم و شاهد بازی های فرانکفورت بودم. آنها مخصوصاً در خانه توانستند بازی هایی که آسان نبودند را برگردانند. می دانیم باید از بازی فردا چه انتظاری داشته باشیم و خوشحالیم کارمان را در فرانکفورت شروع خواهیم کرد. می خواهیم روی بازی خودمان تمرکز نموده و کوشش کنیم تا سبک ویژه آرسنال را پیاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 653

به "اونای امری: بازیکنان آرسنال در اوقات فراغت شان مسئولیت پذیر هستند، می خواهیم کار ناتمام در لیگ اروپا را تمام کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اونای امری: بازیکنان آرسنال در اوقات فراغت شان مسئولیت پذیر هستند، می خواهیم کار ناتمام در لیگ اروپا را تمام کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید