افزایش موقتی غلظت ذرات معلق

به گزارش تور گرجستان ارزان، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه وزش باد در برخی ساعات امروز (29 شهریورماه) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد، از کاهش نسبی دما تا روز پایانی هفته اطلاع داد.

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق

حسین شهبازی در گفت وگو با تور گرجستان ارزان، با بیان اینکهپیش بینی های انجام گردیده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر امروز پنجشنبه (29 شهریور) است، اظهار کرد: در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی 3 تا 5 متر برثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود.

وی اضافه کرد: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه این شرایط جوی کمابیش در روز جمعه (30 شهریورماه) ادامه خواهد داشت، گفت: بر این اساس وزش باد موثر بویژه در بعدازظهر جمعه پیش بینی می گردد که در برخی ساعات سبب افزایش موقتی غلظت ذرات معلق خواهد شد.

شهبازی ادامه داد: دما تا روز پایانی هفته کاهش نسبی خواهد یافت.

وی کیفیت هوای تهران را نیز گفت و گفت: میانگین کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با شاخص میانگین 82 در شرایط سالم قرار داشت و این شاخص هم اکنون 79 و هوا در شرایط سالم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 181

به "افزایش موقتی غلظت ذرات معلق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش موقتی غلظت ذرات معلق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید