اسپالتی با اینتر به توافق اقتصادی نرسید؛ میلان سراغ پیولی می رود

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال اینتر راهنمایی قرمزومشکی پوشان شهر میلان را برعهده نخواهد گرفت و به این ترتیب شانس ورود یکی دیگر از مربیان سابق اینتر به روسونری قوت گرفت.

اسپالتی با اینتر به توافق اقتصادی نرسید؛ میلان سراغ پیولی می رود

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، اختلافات میان لوچانو اسپالتی و باشگاه اینتر مانع از پیوستن این مرد ایتالیایی به میلان شده است.

سرمربی فصل گذشته اینتر که در سرانجام فصل اخراج شد، به موجب قراردادی که تا سال 2021 با این تیم دارد، از نراتزوری حقوق می گیرد اما او در حال حاضر بیکار است و به همین دلیل یکی از گزینه های اصلی میلان برای جانشینی مارکو جامپائولویی بود که در این فصل ضعیف نتیجه گرفته است، حتی اعلام شد که باشگاه میلان با اسپالتی به توافق رسیده است.

طبق گزارش خبرگزاری رسمی ایتالیا، اسپالتی از اینتری ها درخواست نموده تمام حق و حقوق او تا سرانجام فصل بپردازند که این رقم به 5 میلیون یورو می رسد اما باشگاه اینتر به او گفته که اگر به میلان برود تنها تا ماه ژانویه حقوقش را می پردازد. به این ترتیب مذاکرات طرفین به بن بست خورده و اسپالتی ترجیح داده که بیکار بماند و از اینتر حقوق بگیرد تا اینکه راهنمایی میلان را قبول کند.

از این رو میلان از استخدام اسپالتی 60 ساله قطع امید نموده و اکنون دو گزینه برای جانشینی جامپائولو دارد که گزینه اول استخدام استفانو پیولی سرمربی سابق تیم های فوتبال اینتر، لاتزیو و فیورنتینا است و گزینه دوم روی کار آوردن یک مربی خارجی.

پیولی که فصل 17-2016 راهنمایی اینتر را برعهده داشت، پیش از این به عنوان گزینه راهنمایی تیم فوتبال جنوا شناخته می شد. وی همچنین پیش از این گزینه اول جانشینی دی فرانچسکو بود اما او به دنبال سرمربیگری میلان است. گزینه های خارجی که میلان مد نظر دارد هم شامل رودی گارسیا، سرمربی سابق تیم فوتبال رم می گردد هرچند که احتمال پیوستن او به موناکو بیشتر است. دیگر گزینه خارجی این تیم هم مارسلینو سرمربی سابق والنسیا است که در ابتدای فصل جاری اخراج شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 17 مهر 1398 شناسه مطلب: 625

به "اسپالتی با اینتر به توافق اقتصادی نرسید؛ میلان سراغ پیولی می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی با اینتر به توافق اقتصادی نرسید؛ میلان سراغ پیولی می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید