فرار دختر نوجوان از دست ناپدری و تجاوز در پارک سرخه حصار!

به گزارش تور گرجستان ارزان، دختر نوجوانی که برای تلافی کردن آزار های ناپدری اش از خانه فرار نموده و ازسوی پسری مورد تعرض قرار گرفته بود، داستان زندگی پر رنجش را تعریف کرد.

فرار دختر نوجوان از دست ناپدری و تجاوز در پارک سرخه حصار!

به گزارش شرق، یک سال قبل زنی جوان به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد هر دو دخترش گم شده اند. او گفت: دخترم فریده که 16 ساله است، به اتفاق خواهرش فتانه که سه ساله است، گم شده اند و من نمی دانم کجا هستند.

این زن گفت: دو خواهر سه روز قبل برای خرید ساندویچ از خانه بیرون رفتند، اما دیگر برنگشتند. من و همسرم همه جا را دنبال آن ها گشتیم تا اینکه دیروز یکی از دوستان فریده به من گفت دخترم برایش پیامکی ارسال نموده و از او خواسته تا به ما بگوید دنبالش نگردیم و او به خانه برنمی شود. با این شکایت، کوشش برای ردیابی دختر نوجوان و خواهر سه ساله اش شروع شد.

یک روز بعد از این شکایت زن جوان بار دیگر به پلیس آگاهی رفت و گفت دختر سه ساله اش به خانه برگشته است. این زن شرح داد: من در خانه بودم که صدای زنگ را شنیدم. وقتی مقابل در رفتم دختر سه ساله ام را دیدم. گمان می کنم یک نفر از طرف فریده دختر کوچکم را به خانه برگردانده است. یک هفته بعد از پیداشدن فتانه بود که مأموران دختر 16ساله را با سر و وضعی آشفته در پارک سرخه حصار یافتند و فهمیدند فریده از سوی پسری جوان مورد آزار قرار گرفته است.

با انتقال دختر نوجوان به پزشکی قانونی و معاینه او، آثار جراحت روی بدنش معین شد و پزشکی قانونی آزار دختر را تأیید کرد. وقتی پرونده برای آنالیز نزد بازپرس فرستاده شد، دختر نوجوان زندگی تلخش را بازگو کرد و گفت: چند سال قبل پدر و مادرم از هم جدا شدند و من همراه مادرم زندگی می کردم. تا زمانی که مادرم ازدواج ننموده بود، مسئله ای نداشتیم و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه چهار سال قبل مادرم با مرد جوانی ازدواج کرد و فتانه به جهان آمد. ناپدری ام با من رفتار بدی داشت، به همین خاطر و برای اذیت کردن آن ها به همراه خواهرم از خانه خارج شدم. من با پسر موردعلاقه ام به نام سینا تماس گرفتم و از او خواستم همراهش بیرون بروم.

این دختر ادامه داد: سینا و یکی از دوستانش به نام حامد سوار بر پژو 206 دنبالم آمدند و یک باره تغییر جهت دادند. در بین راه سینا گوشی موبایلم را از دستم گرفت و خاموش کرد. آن ها ما را به بابلسر بردند. من می خواستم به خاطر خواهرم فرار کنم و از کاری که انجام داده بودم، پشیمان شدم، اما سینا اجازه نداد.

فریده گفت: روز بعد از بابلسر برگشتیم و حامد خواهرم را مقابل خانه برد و تحویل خانواده ام داد و پس از آن به پارک جنگلی سرخه حصار رفتیم. آنجا من و سینا تنها بودیم که او با تهدید چاقو قرصی به من خوراند و آزارم داد. می خواستم از دستش فرار کنم، اما سینا که قوی هیکل بود، مرا کتک زد و گوشی موبایل و گوشواره هایم را سرقت کرد. آنجا بود که پلیس من را پیدا کرد. به دنبال اطلاعاتی که دختر نوجوان به پلیس داده بود، سینا و دوستش ردیابی و بازداشت شدند و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

سینا در جلسه دادگاه گفت: فریده را از قبل می شناختم. آن روز به من گفته بود دنبالش بروم. من و دوستم دنبال فریده و خواهرش رفتیم و به خواست او به شمال سفر کردیم. او می گفت برای اذیت کردن ناپدری اش دست به چنین کاری زده است. او با رضایت خودش همراهمان آمد. بعد از اینکه به تهران برگشتیم به پارک سرخه حصار رفتیم و من به اصرار خودش با او رابطه برقرار کردم. او نمی خواست به خانه شان برشود، اما من به زور او را در پارک نگه داشتم تا تحویل خانواده اش بدهم.

دوست سینا نیز گفت: سینا دختر نوجوان را همراه خودش به شمال آورد و او را دختر مورد علاقه اش معرفی کرد. ما به بابلسر رفتیم و شب را در ماشین خوابیدیم و هیچ کدام به او تعرضی نکردیم. هرچند مدرکی درباره اینکه دو پسر جوان به فریده تجاوز نموده باشند، به دست نیامد؛ آن ها به اتهام آدم ربایی پای میز محاکمه رفتند.

در آن جلسه مادر فریده درخواست اشد مجازات را عنوان نمود و با اشاره به متهم گفت: این پسر دخترم را فریب داد و به زور او را به شمال کشور برد. سپس سینا روبه روی قضات ایستاد و منکر آدم ربایی شد. در خاتمه جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده، سینا را به خاطر آدم ربایی به دو سال زندان و شلاق محکوم کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1753

به "فرار دختر نوجوان از دست ناپدری و تجاوز در پارک سرخه حصار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرار دختر نوجوان از دست ناپدری و تجاوز در پارک سرخه حصار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید