نشست جهانی گردشگری 2020 در پاکستان برگزار می گردد ، پاکستانی ها 8 مرکز گردشگری در ساحل عمان احداث می نمایند

به گزارش تور گرجستان ارزان، نشست جهانی گردشگری در سال 2020 در پاکستان برگزار خواهد شد.

نشست جهانی گردشگری 2020 در پاکستان برگزار می گردد ، پاکستانی ها 8 مرکز گردشگری در ساحل عمان احداث می نمایند

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

تور گرجستان ارزان: دفتر نخست وزیری پاکستان با انتشار بیانیه ای از میزبانی این کشور در نشست دنیای گردشگری 2020 اطلاع داد.

عمران خان نخست وزیر پاکستان در دیدار با بولوت باغجی رئیس نشست دنیای گردشگری و هیئت همراه گفت: این نشست سال آینده با حضور بیش از هزار نماینده از کشورهای مختلف و به مدت 5 روز در اسلام آباد برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه پاکستان در حال برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت های گردشگری است، اضافه کرد: هشت مرکز تفریحی - گردشگری در ساحل دریای عمان در ایالت بلوچستان احداث خواهیم کرد.

نخست وزیر پاکستان ادامه داد: به همین دلیل همچنین با 175 کشور دنیا از جمله ترکیه، چین، مالزی و انگلیس نیز ویزای الکترونیک را اجرایی کردیم.

عمران خان با اشاره به اینکه شمار گردشگران خارجی طی 4 سال اخیر، چهار برابر افزایش یافته است، گفت: در سال 2015 حدود 563 هزار گردشگر وارد کشور شده بود که این رقم در سال 2017 به 2 میلیون و سال گذشته نیز به بیش از 2 میلیون نفر رسید.

منبع: چمدان
انتشار: 27 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 479

به "نشست جهانی گردشگری 2020 در پاکستان برگزار می گردد ، پاکستانی ها 8 مرکز گردشگری در ساحل عمان احداث می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست جهانی گردشگری 2020 در پاکستان برگزار می گردد ، پاکستانی ها 8 مرکز گردشگری در ساحل عمان احداث می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید