نخست وزیر ایتالیا خواهان اقدام جمعی اروپا برای مقابله با قاچاق انسان شد

به گزارش تور گرجستان ارزان، خبرنگاران: نخست وزیر ایتالیا امروز چهارشنبه تاکید نمود که اتحادیه اروپا باید به صورت جمعی با قاچاق غیر قانونی مهاجران از کشورهای آفریقایی مقابله نمایند.

نخست وزیر ایتالیا خواهان اقدام جمعی اروپا برای مقابله با قاچاق انسان شد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه بین الملل تور گرجستان ارزان به نقل از رویترز، متئو رنتسی نخست وزیر ایتالیا در حالی خواهان اقدام جمعی کشورهای اروپایی برای مقابله با قاچاق انسان شده است که رهبران اروپایی میخواهد در نشست فوق العاده فردا پنج شنبه در مورد بحران مهاجران رایزنی و تبادل نظر نمایند.

رنتسی در سخنانی در مجلس ایتالیا گفت: اتحادیه اروپا باید نقش نمایان تری همراه با حمایت سازمان ملل برای مقابله با بحران مهاجرانی که از کشورهای آفریقایی به سوی کشورهای اروپایی سرازیر می شوند، داشته باشد.

رنتسی گفت: خیلی امیدوارم که اروپا بتواند تاکتیک خود را در قبال مساله مهاجرت تغییر دهد.در حادثه غرق شدن یک قایق مهاجران در دریای مدیترانه حداقل 800 نفر کشته شده اند.

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه نیز در این باره توضیح داد: ما باید اقدامات بیشتری را انجام دهیم و من از اروپایی ها و غیر اروپایی ها می خواهم تا با این مسائل که در سطح انسانی و در سطح سیاسی غیر قابل تحمل هستند، مقابله نمایند.

رئیس جمهور فرانسه گفت: هرج و مرج در لیبی یک عامل کلیدی برای مهاجرت به اروپا به شمار می رود، و این مساله زمینه مناسبی را برای قاچاقچیان انسان پدید آورده است تا مهاجران را به صورت غیر قانونی به اروپا منتقل نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 759

به "نخست وزیر ایتالیا خواهان اقدام جمعی اروپا برای مقابله با قاچاق انسان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر ایتالیا خواهان اقدام جمعی اروپا برای مقابله با قاچاق انسان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید