موسوی نسب: از ابتدا به چیزی جز قهرمانی دنیا فکر نمی کردیم، هند هم توان مقابله با کبدی ایران را ندارد

به گزارش تور گرجستان ارزان، سرمربی تیم ملی کبدی جوانان ایران گفت: از ابتدا به چیزی جز قهرمانی دنیا فکر نمی کردیم و خوشحالیم مزد زحمات مان را گرفتیم.

موسوی نسب: از ابتدا به چیزی جز قهرمانی دنیا فکر نمی کردیم، هند هم توان مقابله با کبدی ایران را ندارد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، جواد موسوی نسب درباره قهرمانی تیم ملی کبدی جوانان ایران در رقابت های قهرمانی دنیا، گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم مزد 10 ماه برگزاری اردو و تمرینات منظمی را که داشتیم بگیریم و عنوان قهرمانی دنیا را از آن خود کنیم.

وی توضیح داد: تمامی بچه ها تمام کوشش خود را کردند تا بتوانیم با کسب عنوان قهرمانی دنیا دل مردم را شاد کنیم. از ابتدا به چیزی جز قهرمانی دنیا فکر نمی کردیم و خوشحالیم مزد زحمات مان را گرفتیم.

سرمربی تیم ملی کبدی جوانان ایران گفت: ایران میزبان این رقابت ها بود و دوست نداشتیم جام قهرمانی به کشور دیگری برسد. کنیا حریف راحتی برای ما در فینال نبود و توانسته بود با با شکست پاکستان پدیده مسابقات باشد اما با بررسی دقیق آن ها توانستیم به فزونی قاطع برسیم.

وی اعلام کرد: تیم جوانان می تواند پشتوانه ای بسیار قوی برای تیم ملی بزرگسالان باشد و باید با حفظ این نفرات و توجه به آن ها در راه پشتوانه سازی برای تیم ملی اقدام کنیم. اینکه ما با اختلاف تیم های مختلف را از پیش رو برداریم نشان دهنده صندلی کبدی ایران در دنیا است. هند هم توان مقابله با کبدی ایران را ندارد و اگر هم آنها به ایران آمده بودند باز هم جام قهرمانی به ایران می رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 774

به "موسوی نسب: از ابتدا به چیزی جز قهرمانی دنیا فکر نمی کردیم، هند هم توان مقابله با کبدی ایران را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی نسب: از ابتدا به چیزی جز قهرمانی دنیا فکر نمی کردیم، هند هم توان مقابله با کبدی ایران را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید