مربی سپاهان: در نیمه دوم نتوانستیم بازی را کنترل کنیم، این بازی درسی برای ما بود

به گزارش تور گرجستان ارزان، مربی سپاهان می گوید تیمش در نیمه دوم کنترل بازی را از دست داد.

مربی سپاهان: در نیمه دوم نتوانستیم بازی را کنترل کنیم، این بازی درسی برای ما بود

به گزارش تور گرجستان ارزان، سپاهان با پیروزی 3 بر یک مقابل شهرداری ماهشهر به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد. امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از این دیدار حاضر نشد و میگوئل تکسیرا، دستیارش در این نشست حاضر شد. دلیل غیبت قلعه نویی، عجله او برای رسیدن به پروازش به سمت تهران اعلام شد .تکسیرا در نشست خبری بعد از این دیدار اظهار کرد: همه ما می دانیم که چنین بازی هایی سخت و مشکل است. ما وظیفه مان این بود که از ابتدا خوب و قوی بازی را شروع کنیم. این بازی ای بود که انتظارش را داشتیم. ما برای این که غافلگیر نشویم، خیلی محکم بازی را شروع کردیم. به این دلیل که خیلی از بازیکنان در چنین بازی هایی انگیزه ندارند، در برخی نقاط از وظایفشان غافل می شدند اما سرمربی ما بازیکنان را توجیه نموده بود و آن ها خوب عمل کردند.

او اضافه کرد: در نیمه دوم نتوانستیم بازی را خوب کنترل کنیم. پنالتی که برای شهرداری ماهشهر گرفته شد، مشکوک بود. تیم ما وظیفه داشت در نیمه دوم بهتر عمل کند. نیمه دوم آن طور که می خواستیم نشد اما مهمترین مسئله نتیجه بود که توانستیم پیروز شویم.

مربی سپاهان ادامه داد: امیر قلعه نویی همیشه به دنبال بازی تهاجمی است اما متاسفانه برخی اوقات بازی قابل کنترل نیست. بعد از اینکه 3 بر صفر جلو بودیم، می دانستیم روند بازی تغییر می نماید. اینکه ما در ادامه موقعیت داشتیم نشان می دهد که میل به گل زنی داشتیم. همچنین طبیعی بود که تیم حریف مقابل تیم بزرگی مانند سپاهان انگیزه بالایی داشت و می خواستند خودشان را نشان دهند. این درسی برای ما بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 185

به "مربی سپاهان: در نیمه دوم نتوانستیم بازی را کنترل کنیم، این بازی درسی برای ما بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی سپاهان: در نیمه دوم نتوانستیم بازی را کنترل کنیم، این بازی درسی برای ما بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید