لیپی: دیگر نه مربی تیم ملی ایتالیا می شوم و نه هیچ تیم باشگاهی

به گزارش تور گرجستان ارزان، خبرنگاران: سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا گفت که تیم گوانگژو اورگراند چین آخرین تیم باشگاهی است که او در آن مربیگری می نماید.

لیپی: دیگر نه مربی تیم ملی ایتالیا می شوم و نه هیچ تیم باشگاهی

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تور گرجستان ارزان، مارچلو لیپی بیان کرد که پس از خاتمه کارش در تیم گوانگژو اورگراند چین دیگر راهنمایی هیچ تیم باشگاهی را بر عهده نخواهد گرفت. لیپی در گفت وگو با یکی از شبکه های رادیویی ایتالیا گفت: هدف من از قبول پیشنهاد مربیگری گوانگژو اورگراند چین کسب یک تجربه کاملاً متفاوت بود، هرچند منکر آن نمی شوم که مسائل اقتصادی هم در حضور من در این تیم نقش داشت. پس از راهنمایی این تیم مطمئناً من دیگر در رده باشگاهی مربیگری نخواهم کرد. اگر یک تیم ملی، چه آسیایی یا اروپایی، پیشنهاد بدهد شاید مربیگری در رده ملی را دوباره از سر بگیرم اما در رده باشگاهی امکان ندارد که دیگر مربی کنم. گوانگژو آخرین تیم باشگاهی است که آن را راهنمایی می کنم.

لیپی در پاسخ به این سؤال که آیا حاضر است بار دیگر مربی تیم ملی ایتالیا گردد، گفت: اشتباه کردن ویژگی آدمیزاد است اما تکرار آن نه. من قبلاً هم گفته ام که دیگر در ایتالیا هرگز به عنوان مربی فعالیت نخواهم داشت، چون در آنجا کارهایی که می خواستم انجام دهم را صورت داده ام.

سرمربی ایتالیایی قهرمان جام جهانی 2006 با اشاره به ناکامی که سال 2010 به همراه آتزوری تجربه کرد هم توضیح داد: اعتراف می کنم که بازگشتم به تیم ملی ایتالیا اشتباه بزرگی بود. یک مربی هرگز نباید به تیمی که با آن قهرمان جام جهانی شده است، برگردد. برگشتن به تیم ملی ایتالیا پس از ترک آن یکی از اشتباهات فراوانی بود که من در دوران مربیگری ام مرتکب شده ام.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 509

به "لیپی: دیگر نه مربی تیم ملی ایتالیا می شوم و نه هیچ تیم باشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیپی: دیگر نه مربی تیم ملی ایتالیا می شوم و نه هیچ تیم باشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید