قرعه سخت 4 آزادکار ایران، حسین خانی به باروز رسید، یزدانی به تیلور!

به گزارش تور گرجستان ارزان، مراسم قرعه کشی 4 وزن ابتدایی کشتی آزاد قهرمانی دنیا 2018 در مجارستان انجام شد.

قرعه سخت 4 آزادکار ایران، حسین خانی به باروز رسید، یزدانی به تیلور!

به گزارش تور گرجستان ارزان، مراسم قرعه کشی اوزان 61، 74، 86 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی دنیا 2018 در بوداپست مجارستان برگزار گردید که نتیجه آن به توضیح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 23 نفر شرکت نموده اند، محمدباقر یخکشی در دور نخست با عباس رحمان اف از ازبکستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان خولیس بونه رودریگوئز از کوبا و ایوان گویدا از رومانی کشتی خواهد گرفت.

در وزن 74 کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست مقابل دی لومائو از جزایر پالائو قرار می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده جردن باروز قهرمان دنیا و المپیک از آمریکا و جوا از لیبریا می رود. در این وزن 32 نفر به روی باسکول رفتند.

در وزن 86 کیلوگرم که 31 نفر حضور دارند، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای دنیا و المپیک در دور نخست به مصاف دیوید تیلور از آمریکا می رود. تیلور در جام دنیای کرمانشاه تنها شکست حسن یزدانی در 2 سال اخیر را رقم زد و یزدانی برای دریافت انتقام این شکست به روی تشک می رود.

در وزن 125 کیلوگرم پرویز هادی در دور اول به مصاف روبرت باران از لهستان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده ابراهیم سایدو از بلاروس و جمال الدین ماگومدوف از آذربایجان کشتی می گیرد. در این وزن 22 نفر حضور دارند.

مسابقات اوزان فوق از ساعت 12 فردا به وقت ایران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 141

به "قرعه سخت 4 آزادکار ایران، حسین خانی به باروز رسید، یزدانی به تیلور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه سخت 4 آزادکار ایران، حسین خانی به باروز رسید، یزدانی به تیلور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید