فارس من، ناجا به تمدید معافیت سربازی دانشجویان هنوز جواب نداده است

به گزارش تور گرجستان ارزان، از چند هفته پیش وزارت علوم مذاکراتی را با معاونت وظیفه ناجا برای تمدید معافیت تحصیلی دانشجویان انجام داده که ناجا هنوز جوابی به این نامه نداده است.

فارس من، ناجا به تمدید معافیت سربازی دانشجویان هنوز جواب نداده است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تور گرجستان ارزان، بعضی کاربران فارس با ثبت سوژه در سامانه فارس من خواستند که معافیت از خدمت تحصیلی دانشجویان به تعویق بیافتد.

این دانشجویان خواستند که با توجه به تعویق کنکور ارشد و دکتری، مدت زمان معافیت از سربازی دانشجویان تا زمان عادی شدن شرایط تحصیلی معوق گردد.

خبرنگار این موضوع را از سازمان امور دانشجویان پیگیری کرد و مجتبی صدیقی رئیس این سازمان در این باره به خبرنگار، گفت: از چند هفته پیش مذاکراتی با معاونت وظیفه ناجا برای تمدید معافیت تحصیلی دانشجویان انجام داده ایم که نتایج آن اعلام خواهد شد.

پیگیری جدید خبرنگار از تمدید معافیت سربازی دانشجویان

در پیگیری قبلی، این معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به خبرنگار گفته بود که نتیجه نهایی مذاکره و پیشنهاد تعیین نشده است و چند روز بعد این موضوع را از من پیگیری کنید.

بعد از گذشت چند روز طبق وعده، بار دیگر خبرنگار این موضوع را از مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان پیگیری کرد.

صدیقی در این باره به خبرنگار، گفت: ناجا هنوز به این پیشنهاد جواب نداده است و فرصت بیشتری برای اعلام نتیجه مورد احتیاج است.

وی گفت: پیگیری این موضوع همچنان در دستور کار وزارت علوم قرار گرفته است و پس از رسیدن به نتیجه، در این باره اطلاع رسانی می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1324

به "فارس من، ناجا به تمدید معافیت سربازی دانشجویان هنوز جواب نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، ناجا به تمدید معافیت سربازی دانشجویان هنوز جواب نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید