شهادت نخستین مدافع سلامت در استان سمنان

به گزارش تور گرجستان ارزان، شهید اکبر ناظری پور بهیار بیمارستان کوثر سمنان، به عنوان نخستین شهید خدمت و مدافع سلامت استان سمنان نام گرفت.

شهادت نخستین مدافع سلامت در استان سمنان

به گزارش تور گرجستان ارزان به نقل از خبرگزاری فارس، اکبر ناظری پور، نخستین شهید مدافع سلامت استان سمنان از بهیاران پرتلاش بیمارستان کوثر سمنان بود که در راه خدمت به بیماران کرونایی آسمانی شد.

شهید ناظری پور، 36 ساله و دارای دو فرزند بود و شهادت این مدافع سلامت، برگ زرین دیگری بر دفتر خدمات و جان فشانی های جامعه پزشکی استان سمنان ثبت کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شهادت اکبر ناظری پور را به خانواده معزز، کارکنان بیمارستان کوثر و خانواده دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تسلیت گفت و علو درجات او را از درگاه خداوند منان خواستار شد.

نوید دانایی بیان نمود: شهادت نخستین شهید خدمت و مدافع سلامت استان سمنان، شهید اکبر ناظری پور برگ زرین دیگری بر دفتر خدمات و جان فشانی های جامعه پزشکی استان سمنان رقم زد.

وی در این پیام آورده است: عروج این انسان وارسته اگرچه جبران ناپذیر و جان سوز است لیکن خاطره خدمات ارزشمند او به ویژه به بیماران کرونایی برای همیشه در یاد و خاطره مردم قدرشناس استان باقی می ماند و اجر عظیم فداکاری های آن شهید گران قدر نزد خدای سبحان محفوظ خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 2 خرداد 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1227

به "شهادت نخستین مدافع سلامت در استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهادت نخستین مدافع سلامت در استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید