سرانه اسکان خوابگاه در دانشگاه تهران محدود است ، کمبود بودجه مانع حل این مسائل

به گزارش تور گرجستان ارزان، معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به کمبود فضای خوابگاه های این دانشگاه گفت: سرانه اسکان خوابگاه ها در دانشگاه تهران به دلیل افزایش دانشجویان بسیار کم است.

سرانه اسکان خوابگاه در دانشگاه تهران محدود است ، کمبود بودجه مانع حل این مسائل

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات بورسیه ads استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

سعید حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با اشاره به کمبود فضای خوابگاه های این دانشگاه گفت: سرانه اسکان خوابگاه ها در دانشگاه تهران به دلیل افزایش دانشجویان بسیار کم است.

وی اضافه نمود: یکی از اعتراضات دانشجویان به کمبود فضا است، اتاق هایی که مناسب دو نفر برای اسکان است 4 تا 5 نفر اسکان داده شده اند، به دانشجویان حق می دهیم که معترض این شرایط باشند، اما محدودیت هایی که داریم نمی توان این مشکل را حل کرد.

حبیبا اضافه نمود: با اینکه دانشگاه تهران بزرگترین مجتمع های خوابگاهی را دارد، اما مشکل کمبود فضا دارد و حتی کوچکترین فضای خالی در خوابگاه ها نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 9 اسفند 1398 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 999

به "سرانه اسکان خوابگاه در دانشگاه تهران محدود است ، کمبود بودجه مانع حل این مسائل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانه اسکان خوابگاه در دانشگاه تهران محدود است ، کمبود بودجه مانع حل این مسائل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید