سایه بلاتکلیفی بر فدراسیون کشتی، خبری از تأیید صلاحیت ها نشد

به گزارش تور گرجستان ارزان، هفته گذشته بود که سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش صراحتاً از اعلام نتایج مشخص صلاحیت کاندیداهای انتخابات کشتی تا خاتمه هفته اطلاع داد.

سایه بلاتکلیفی بر فدراسیون کشتی، خبری از تأیید صلاحیت ها نشد

به گفته این مقام مسئول قرار بود نتایج مشخص صلاحیت کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی تا سرانجام هفته گذشته اعلام و تکلیف زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون کشتی نیز هر چه سریع تر روشن گردد؛ اما به رغم گفته اسبقیان هنوز خبری از تأیید صلاحیت ها نشده که این تأخیر می تواند برگزاری مجمع را هم به تعویق اندازد.

این در حالیست که فدراسیون کشتی در آستانه حضور تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در رقابتهای جهانی و المپیک توسط سرپرست اداره می گردد و سایه بلاتکلیفی و بی ثباتی در مدیریت تیم های ملی و بخش های مختلف اجرایی، فضای کشتی را فرا گرفته است. بی ثباتی از آن جهت که سرمربیان و اعضای کادرهای فنی تیم های ملی هنوز از حضورشان در رأس امور اطمینان خاطر ندارند و معتقدند هیچ بعید نیست با حضور رئیس جدید، تغییرات احتمالی در مورد آنها نیز اعمال گردد.

کشتی ایران در حالی با بلاتکلیفی دست به گریبان است که تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان باید اواسط شهریورماه در رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان به میدان بروند و برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو بجنگند. میدانی که تمامی رقبای دیرینه ایران از مدتها قبل مشغول تجهیز و آماده سازی برای موفقیت در آن هستند، اما فدراسیون کشتی کشورمان در آستانه این آوردگاه بزرگ در کش و قوس برگزاری مجمع و انتخاب رئیس جدید واقع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 463

به "سایه بلاتکلیفی بر فدراسیون کشتی، خبری از تأیید صلاحیت ها نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایه بلاتکلیفی بر فدراسیون کشتی، خبری از تأیید صلاحیت ها نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید