دستیار سابق دیگر فرماندار نیویورک هم او را به آزار جنسی متهم کرد

به گزارش تور گرجستان ارزان، یک زن دیگر، اندرو کومو، فرماندار نیویورک را متهم به اذیت و آزار جنسی کرد؛ اقدامی که باعث شد این دموکراتی که با انتقاد روبرو شده، تحقیقاتی مستقل را در قبال این اتهامات به راه بیندازد.

دستیار سابق دیگر فرماندار نیویورک هم او را به آزار جنسی متهم کرد

به نقل از گاردین، شارلوت بنت، که در دولت ایالتی تحت امر کومو به عنوان دستیار اجرایی و مشاور سیاستهای حوزه سلامت تا ماه نوامبر مشغول به کار بود به نیویورک تایمز گفت، او بهار گذشته در اوج مبارزه نیویورک با کروناویروس تحت رهبری کومو که باعث وجهه بین المللی برای او از بابت رهبری خوب شد، او را مورد اذیت و آزار قرار داده است.

بنت به این نشریه اظهار کرد، کومو از او پرسشهایی نامناسب درباره زندگی شخصی اش از جمله درباره اختلافهای سنی در روابط عاشقانه اش پرسید که به باورش باز کردن صحبت درباره مسائل جنسی بوده اند. بنت به این نشریه گفت: من فهمیدم که این فرماندار میخواست با من رابطه جنسی داشته باشد و احساس ناخوشایند وحشتناکی نموده و ترسیدم.

این خبر بعد از آن مطرح شد که بیل دبلاسیو، شهردار نیویورک و رقیب سیاسی کومو روز پنجشنبه خواهان تحقیقاتی مستقل درخصوص اتهامات مشابه مطرح شده علیه کومو از سوی یک دستیار سابق دیگر به نام لیندسی بویلان شد. بویلان در مطلبی در پایگاه Medium به توصیف اذیت و آزارهای مختلف کومو برای خود پرداخت. کومو اتهامات بویلان را رد کرد.

کومو در بیانیه ای در پاسخ به اتهامزنی های اخیر بنت گفت، هرگز نزدیکی نامناسبی به بنت پیدا ننموده و هرگز نخواسته به نحوی نامناسب عمل کند. وی تاکید نمود خواهان آنالیز مستقل اتهامات مطرح شده از سوی این زن شده و گفت که بنت از هر گونه حقی برای طرح صحبتهایش برخوردار است.

کومو گفت: من معتقدم بهترین راه برای رسیدن به حقیقت به وسیله یک آنالیز کامل و جامع برون سازمانی است. قرار است باربارا جونز، قاضی فدرال سابق این تحقیقات را رهبری کند.

بنت به نیویورک تایمز توضیح داد، به جیل دروزیه، رئیس دفتر کومو درباره یک تعامل آزاردهنده با فرماندار کمتر از یک هفته بعد از رخ دادن آن اطلاع داده است. او گفت که او را به یک شغل دیگر در سمت مقابل کنگره منتقل کردند. در انتها ماه ژوئن او یک بیانیه را به یک وکیل ویژه کومو داد.

بث گاروی، وکیل ویژه این فرماندار تصدیق کرد که این شکایت مطرح شده و بنت در نتیجه آن به جایگاهای که از قبل به آن علاقمندی داشت منتقل شد.

گاروی در بیانیه ای عنوان نمود، اتهامات بنت شامل ادعای تماس فیزیکی یا رفتار جنسی نامناسب نمی گردد و با بنت بر سر حل و فصل مساله رایزنی شده و او نسبت به نحوه مدیریت مساله ابراز رضایت و قدردانی نموده است.

گاروی اظهار کرد: تصمیم اتخاذ شده بر مبنای اطلاعات ارائه شده از سوی بنت این بود که اقدام بیشتری ضروری نیست که این همراستا با تمایلات بنت بود.

بنت به این روزنامه گفت، تصمیم گرفته دست به اقدام بیشتر به وسیله دولت نزند. او اظهار کرد شغل جدیدش را دوست داشت و میخواست که از کنار مساله بگذرد.

کومو از مردم خواست منتظر یافته های آنالیز جونز بمانند تا حقایق را قبل از انجام هر گونه قضاوتی بدانند.

بعضی دموکراتهای ارشد نیویورک با این حال گفتند هر گونه تحقیقاتی باید خارج از کنترل دفتر فرماندار از جمله در زمینه گزینش بازرسش قرار بگیرد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1809

به "دستیار سابق دیگر فرماندار نیویورک هم او را به آزار جنسی متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستیار سابق دیگر فرماندار نیویورک هم او را به آزار جنسی متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید