در خصوص شفر کمیته فنی باید نظر بدهد، این عملکرد قابل دفاع نیست

به گزارش تور گرجستان ارزان، محمد نوری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: متاسفانه باید بگویم بازی خوبی از استقلال شاهد نبودیم و این بازی اصلا قابل دفاع نیست. برنامه خاصی از تیم استقلال ندیدیم و نمی توان از نظر فنی در باره این بازی صحبت کرد.

در خصوص شفر کمیته فنی باید نظر بدهد، این عملکرد قابل دفاع نیست

پیشکسوت آبی پوشان گفت: قصد تخریب تیم را نداریم اما عملکردی هم از تیم نمی بینیم که بعنوان پیشکسوت از آن دفاع کنیم. استقلال مدتهاست که نه خوب بازی می نماید و نه خوب نتیجه می گیرد. این روند مورد قبول طرفداران و پیشکسوتان نیست.

نوری در ادامه بیان داشت: در حالی که قبل از بازی انتظار می رفت باید از استقلال شاهد یک بازی تهاجمی باشیم، اما در بازی عطشی از این تیم برای پیروزی ندیدیم. شاید هم زور تیم به حریف نمی رسید.

مدافع سابق آبی پوشان بیان داشت: تیم در هر سه خط احتیاج به بازنگری و ترمیم دارد. در خط میانی طراحی نداریم و تفکری که بتواند خلق موقعیت کند دیده نمی گردد.

وی اضافه نمود: من هم اکنون به تیم نزدیک نیستم که بدانم مشکل آن کجاست. شفر و دستیارانش در کادر فنی باید مسائل را آنالیز نمایند و در اسرع وقت نسبت به برطرف آن بکوشند تا قبل از آن که کاسه صبر طرفداران به طور کامل سرریز گردد.

نوری در پاسخ به این سئوال که ادامه همکاری شفر با استقلال باید چگونه باشد بیان داشت: در این خصوص کمیته فنی باید نظر بدهد و مدیریت باشگاه نیز باید تصمیم نهایی را بگیرد و ما نباید در این خصوص صحبت کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 304

به "در خصوص شفر کمیته فنی باید نظر بدهد، این عملکرد قابل دفاع نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خصوص شفر کمیته فنی باید نظر بدهد، این عملکرد قابل دفاع نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید