خبرنگاران نظام اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان در استان اردبیل اجرایی می گردد

به گزارش تور گرجستان ارزان، اردبیل - خبرنگاران - رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: نظام اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان در این استان از اول خرداد ماه امسال اجرایی می گردد.

خبرنگاران نظام اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان در استان اردبیل اجرایی می گردد

جهت دریافت خدمات نقاشی کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

میرمحمد سیدهاشمی روز چهارشنبه در خلخال اضافه نمود: اجرای این قانون از دغدغه های کاری سازمان نظام مهندسی دوره هشتم استان اردبیل بود که با پیگیری های اجرا شده زمینه اجرای این قانون مهم در استان فراهم شد.

وی گفت: با اجرای این قانون ضمن حذف مسائل حاشیه ای مابین کارفرما و ناظر ، کیفیت کار نظارت بر ساخت وسازها در مناطق مختلف استان افزایش یافته و در حفظ و حراست از سرمایه های ملی گام های مثبت و اثربخشی برداشته خواهد شد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل اظهارداشت: نظام نامه اولویت بندی اجرای مسوولیت حرفه ای اعضای این سازمان را در پروژه ها تسهیل نموده و با توجه به اجرایی شدن این قانون اعضای سازمان نسبت به ایفای نقش اثربخش خود در ساخت و سازها بیش از پیش کوشش نمایند.

وی اضافه نمود: با اجرای قانون نظام اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان در کنار حمایت از حقوق اعضای سازمان و کارفرمایان کیفیت ساخت و سازهای اجرا شده ارتقا یافته و زمینه افزایش خدمات ارائه شده از سوی این نظام به مردم و ایجاد آرامش و امنیت خاطر برای آحاد مختلف جامعه فراهم می گردد.

سیدهاشمی اظهارکرد: نظارت بر اساس نظام اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان در گام اول اجرای این قانون برای ساختمان های با متراژ 300 متر تا 2 هزار متری بوده ودر مراحل بعدی تصمیمات جدیدی در این خصوص اتخاذ و اجرا خواهد شد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان خلخال نیز از افزایش 27 درصدی ساخت و سازها در سال گذشته در مقایسه با سال 97 اطلاع داد و اضافه نمود: با توجه به رونق روزافزون ساخت و سازها در این شهرستان پیش بینی می گردد این افزایش سطح ساخت در امسال نیز تکرار گردد.

زاهد ستاری گفت: با گسترش فعالیت این سازمان و نظارت بر احداث بناها سطح ایمنی ساخت و سازهای این شهرستان به طور محسوسی در سال های اخیر افزایش یافته و با اجرای قانون نظام اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان در این شهرستان کیفیت نظارت بر کار ساخت و سازها افزایش خواهد یافت.

او اضافه نمود: با شروع فعالیت رسمی این سازمان از سال 73 در خلخال فعالیت و نظارت بر ساخت و سازهای شهری و روستایی در این شهرستان افزایش یافته و زمینه ارتقای ایمنی و استحکام بناهای احداث شده در مقابل بلایای طبیعی از جمله زلزله فراهم شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 خرداد 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1284

به "خبرنگاران نظام اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان در استان اردبیل اجرایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نظام اولویت بندی ارجاع کار نظارت ساختمان در استان اردبیل اجرایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید