ثبت نام غیر حضوری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا 12 آذر آغاز می شود

به گزارش تور گرجستان ارزان، ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال 98 از 12 تا 17 آذرماه انجام می شود.

ثبت نام غیر حضوری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا 12 آذر آغاز می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه تور گرجستان ارزان، ثبت نام غیرحضوری اینترنتی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزمون سراسری از فردا 12 آذر ماه 98 آغاز می شود و تا 17 آذر ماه سال 98 ادامه دارد.

مدارک لازم جهت ثبت نام شامل: تصویر صفحه اول / صفحه توضیحات شناسنامه / پشت و روی کارت ملی؛ عکس 4×3 با زمینه روشن؛ اصل مدرک کارشناسی؛ مدرک مشخص کننده نظام وظیفه ویژه آقایان؛ تاییدیه سهمیه فقط برای استفاده کنندگان از سهمیه می شود.

پذیرفته شدگانی که دارای کد قبولی قبلی در شهریور و مهر 98 دانشگاه پیام نور بوده و در نیمسال اول 99/98 انتخاب واحد کرده اند نیازی به ثبت نام غیر حضوری ندارند.

لازم به ذکر است، برای پذیرفته شدگانی که برای اولین بار قبول شده یا دارای کد قبولی قبلی سایر دانشگاه ها هستند و درمرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اند، ثبت نام به صورت غیرحضوری در سامانه آموزشی گلستان انجام خواهد شد و پس از پذیرش حضوری امکان ثبت نام و انتخاب واحد در نیمسال دوم 99-98 مطابق تقویم آموزشی فراهم می شود.

همچنین پذیرفته شدگانی که کد قبولی قبلی آن ها دانشگاه پیام نور بوده است و در رشته/ محل های جدید فعال شده اند می توانند برای نیمسال دوم 99-98 ثبت نام و انتخاب واحد مطابق تقویم آموزشی کنند. بدیهی است ثبت نام و انتخاب واحد آن ها در نیمسال اول 99-98 به قوت خود باقی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 883

به "ثبت نام غیر حضوری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا 12 آذر آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام غیر حضوری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا 12 آذر آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید