تشکیل امارت ترکستان تروریستهای چینی و قفقازی در شمال غرب سوریه

به گزارش تور گرجستان ارزان به نقل از الوطن، منابع سوری در جنوب ادلب اعلام کردند که آرامش نسبی در جبهه های منطقه کاهش تنش در ادلب برقرار است و فقط در بعضی جبهه ها، تروریستها آتش بسی که از سی ام آگوست برقرار است را نقض نموده اند که ارتش سوریه با توپخانه به آنها پاسخ داده است.

تشکیل امارت ترکستان تروریستهای چینی و قفقازی در شمال غرب سوریه

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

از سوی دیگر تروریستهای جبهه النصره همچنان برای بیست و سومین روز متوالی مانع از رسیدن غیرنظامیان به مناطق امن به وسیله عبور از گذرگاه ابوالظهور می شوند و آنها را به عنوان گروگان در مقابل پیشروی ارتش سوریه حفظ نموده اند.

همزمان منابع سوری از تحرکات تروریستهای جبهه النصره و هم پیاله آنها یعنی حزب الترکستانی در جبهه حومه شمالی شرقی لاذقیه و حومه شمال غربی حماه خبر دادند و اینکه تروریستها تجهیزات زیادی را به این جبهه ها منتقل نموده اند تا در صورت عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی این دو منطقه و رسیدن به جسرالشغر در غرب ادلب مانع آن شوند.

ناظران امور از احتمال شعله ور شدن جبهه کبانه و اطراف آن در شمال شرق لاذقیه و جبهه سهل الغاب با توجه به اینکه تروریستهای آسیای میانه(اجناد قفقاز) و تروریستهای چینی مناطق خود را از تروریستهای محلی جدا نموده اند و امارت موسوم به الترکستان را در شمال غرب سوریه ایجاد نموده اند، خبر دادند.

الوطن به نقل از این ناظران امور گزارش داد که آنها پهپادهای زیادی از ترکیه دریافت نموده اند که با آن پایگاه حمیمیم در حومه لاذقیه را هدف قرار دهند.

همزمان منابع سوری فاش کردند که ترکیه میخواهد که مراکز دیده بانی جدیدی در جاده سراقب به جسرالشغور ایجاد کند.

این منابع همچنین افزودند که آنکارا در اجرای توافق سوچی و نسخه جدید آن عجله ای ندارد زیرا اولویت کنونی آن دخالت نظامی در شرق فرات است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 616

به "تشکیل امارت ترکستان تروریستهای چینی و قفقازی در شمال غرب سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل امارت ترکستان تروریستهای چینی و قفقازی در شمال غرب سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید