برچسب جدید توییتر: جو بایدن پیروز انتخابات است

به گزارش تور گرجستان ارزان، توییتر که در هشدارهای قبلی خود درباره برخی توییت هایی که نتیجه انتخابات آمریکا را زیر سوال می بردند، از برچسب مورد مناقشه استفاده می کرد، حالا از برچسب جدیدی هم استفاده می کند مبنی بر اینکه جو بایدن پیروز انتخابات است.

برچسب جدید توییتر: جو بایدن پیروز انتخابات است

به نوشته ایندیپندنت، این پیام که توییتر آن را روی محتواهای احتمالا گمراه کننده در سایت خود قرار می دهد، اظهار می دارد که رئیس جمهوری منتخب اکنون برنده انتخابات است.

اکنون وقتی کاربران توییتر پستی را با محتوی گمراه کننده می بینند، توییتر با این برچسب به آنها می گوید: مقامات انتخابات رسما جو بایدن را به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده مشخص کرده اند.

این برچسب ها صبح روز شنبه روی توییت های رئیس جمهوری ایالات متحده دیده شد که هنوز هم اتهاماتی بی اساس را علیه انتخابات ریاست جمهوری که آن را به جو بایدن باخت، عنوان می کند.

این سامانه شبکه اجتماعی در چند اعلامیه مطبوعاتی گفت که برچسب خود را روزآمد کرده است تا منعکس کننده آخرین اطلاعات باشد.

نیک پاسیلیو، سخنگوی توییتر، به سی ان ان که درباره این برچسب روزآمد شده گزارش داده بود، گفت: بعد از تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده، ما هم برچسب خود را با آخرین اطلاعات موجود به روز کردیم.

تصمیم به جایگزین کردن برچسب جدید با مورد قبلی که اظهار می داشت منابع مختلف نتیجه این انتخابات را متفاوت اعلام کرده اند، در پی آن اخذ و اجرایی شد که مجمع آرای الکترال در روز دوشنبه گذشته رسما بایدن را به عنوان رئیس جمهوری منتخب تایید کرد.

توییتر ماه گذشته گفت حدود 300 هزار توییت برچسب خورده اند، چرا که احتمالا اظهاراتی گمراه کننده درباره انتخابات اظهار می داشتند. ترامپ هم هیزم زیادی به آتش آن ادعاها در این شبکه اجتماعی ریخت.

منتقدان توییتر استدلال می کردند که برچسب قبلی مبارزه با اطلاعات کذب، تاثیر چندانی در مقابله با ادعاهای بی اساس مطرح در این شبکه، نمی گذاشت.

الکس هاوارد، کنشگر حکومت داری دموکراتیک و دبیر پروژه دموکراسی دیجیتال و صندوق مطالبه ترقی آموزش، به سی ان ان گفت: سعی کرده اند با این کار هوای دو طرف را داشته باشند، ولی ادعاهای کذب باعث گمراهی مردم خواهد شد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1700

به "برچسب جدید توییتر: جو بایدن پیروز انتخابات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برچسب جدید توییتر: جو بایدن پیروز انتخابات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید