اعصاب به هم ریخته سرمربی پرسپولیس در اولین تمرین

به گزارش تور گرجستان ارزان، تمرین پرسپولیس با دو روز تاخیر در حالی شروع شد که چند بازیکن به غیر از ملی پوشان در تمرین حضور نیافتند. یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس نیز از روی نیمکت تماشاگر تمرین بود و در حاشیه این جلسه تمرینی هم گفتگویی ایستاده با خبرنگاران انجام داد.

اعصاب به هم ریخته سرمربی پرسپولیس در اولین تمرین

یحیی این بار با لحنی تند، پاسخ سوالات را داد و گلایه ها و اعتراض هایش را در مقابل میکروفن پرتعداد خبرنگاران، به گوش پرسپولیسی ها رساند. صحبت های او از شرایط تمرین پرسپولیس آغاز شد و با یک ضرب الاجل به انتها رسید.

یک وعده دیگر به قبلی ها اضافه شد

او درباره تمرین با غیبت چند بازیکن گفت: این شرایط تیم است. تیم با 14 امتیاز اختلاف قهرمان لیگ برتر شده و توانسته خود را به عنوان فینالیست معرفی کند. قهرمان غرب آسیا شدیم. امروز هم اولین تمرین بعد از این قهرمانی ها و برای آغاز فصل جدید است. متاسفانه نصف بازیکنان نیامدند و با نصف دیگر در حال تمرین هستیم.

قرار بود دیروز تسویه حساب نمایند

وی اضافه نمود: این برای چندمین بار است. قرار بود دیروز تسویه حساب بنمایند اما متاسفانه یک وعده دیگر به قبلی ها اضافه شد و دیروز اتفاقی نیفتاد و بچه ها هم به تمرین نیامدند.

انگار پرسپولیس یتیم است

گل محمدی درباره مسائل پرسپولیس گفت: من نباید جواب بدهم. آن هایی که متولی تیم هستند باید جواب بدهند. تیم مدیرعامل و هیئت مدیره دارد، بعد از لیگ قهرمانان کسی زحمت نداد به ما خیر مقدم بگوید؛ هیچی! انگار که مثلا تیم یتیم است و صاحب ندارد. نمیدانم چه بگویم.

یحیی گل محمدی که کاملا معین است از شرایط باشگاه ناراضی است، بدون مشارکت در تمرین امروز، کار را به کادرفنی اش سپرد.

بچه ها غیرت گذاشتند و این هم جوابش!

او در پاسخ به این سوال که آیا طلبش پرداخت شده؟ گفت: نه من هم مثل بچه ها، هم کادر و هم من. نمی دانم این ها برای طرفداران و برای فوتبال باید چه می کردند و چطور بازی می کردند؟ سر گذاشتند جلوی پا! با تمام وجودشان غیرت گذاشتند و از نظر علمی، فیزیکی و شیمیایی و امکاناتی، تیمی از ایران نباید فینالیست می شد اما به خاطر غیرت و همت و شرف بازیکنان، این اتفاق عظیم رخ داد و این هم جوابش!

طلب برانکو بهانه مدیران است

یحیی گل محمدی درخصوص طلب برانکو هم گفت:هر موقع بحث مطالبات می گردد میگویند پول برانکو را باید بدهیم. پول برانکو هم دستاویزی است که پول بچه ها را ندهند.

قرار بود نادری به باشگاه برود

گل محمدی در خصوص شرایط محمد نادری و انصاری گفت: من نباید در این باره صحبت کنم و باشگاه باید صحبت کند. محمد حداقل تا آخر سال جاری به ما نمی رسد و شرایط به گونه ای است که امکان استفاده از او وجود ندارد. چند بار با نادری صحبت کردیم و قرار بود به باشگاه برود اما مثل این که باشگاه زیاد پیگیر نیست و نمیدانم چرا. بقیه بچه ها هم مسائل خاص خود را دارند و باشگاه باید حل نماید.

شرایط ما گل و بلبل است؟

وی در خصوص عدم حضورش در تمرین گروهی شرح داد: من شرکت کردم، اینجا هستم. تمرین ما بیشتر ریکاوری بود. جواب هایی که شما می خواهید را مدیرعامل باید جواب بدهد. اگر گل و بلبل است که شرایط فینالیست آسیا باید اینطور باشد که 8 نفر تمرین کند؟

شجاع به پرسپولیس علاقه مند است اما...

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط شجاع هم مطرح کرد: من چه کار کنم؟ من به عنوان یک مربی میگویم شجاع و فلانی را می خواهم. بقیه مسائل باید بین بازیکن و باشگاه حل گردد. شجاع ثابت نموده که چقدر به باشگاه علاقه مند است و چند بار هم به باشگاه رفته. اما متاسفانه کارش انجام نشد.

فعلا به تمرین می آیم

یحیی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است تصمیم جدیدی بگیرد، گفت: من فعلا می آیم تمرین و کار خاصی نمیتوانم بکنم. بگذاریم این چند روز بگذرد ببینیم چه می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1548

به "اعصاب به هم ریخته سرمربی پرسپولیس در اولین تمرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعصاب به هم ریخته سرمربی پرسپولیس در اولین تمرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید