استقرار ارتش سوریه در مساحتی بالغ بر 90 کیلومتر در مرز با ترکیه

به گزارش تور گرجستان ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ارتش سوریه در طول مرزهای سوریه با ترکیه در حومه شمالی حسکه از حومه راس العین تا قامشلی به مساحت 90 کیلومتر مستقر شده و مواضع خود را تثبیت نموده است.

استقرار ارتش سوریه در مساحتی بالغ بر 90 کیلومتر در مرز با ترکیه

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید.

بر اساس گزارش خبرنگار سانا؛ یگانهای ارتش سوریه از ناحیه تل تمر در حومه شمال غربی حسکه استقرار خود را آغاز نموده است و پس از آن وارد روستاها و شهرکهای دودان، قصر شرک، حاصده فوقانی، عاموده، الجوهریه، تل حمدون، خرزه، فوقانی الدار، ابوجراده، القرمانیه، کربشک، السلام علیک، ربه حاج ابراهیم، العراده، لبوه، فقیره، الابراهیمیه، مشیرفه، الاسعدیه، باب الفرج و الشکریه شده است.

این در حالی است که خبرنگار اسپوتنیک روز یکشنبه گزارش داده بود که ارتش سوریه پس از استقرار در شهر الدرباسیه در شمال شرق حسکه و برقراری امنیت ورودی و خروجی های این شهر واقع در مرز با ترکیه، یگانهایی به شهرک عامودا در 30 کیلومتری شرق الدرباسیه اعزام نموده است.

نیروهای ارتش سوریه روز گذشته وارد شهر الدرباسیه در مرزهای سوریه با ترکیه و واقع در شرق راس العین در شمال استان حسکه با گذشت چند سال از تسلط نیروهای قسد بر آن شده بود.

ارتش سوریه روز گذشته وارد مناطقی در نزدیکی مرز با ترکیه شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 810

به "استقرار ارتش سوریه در مساحتی بالغ بر 90 کیلومتر در مرز با ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار ارتش سوریه در مساحتی بالغ بر 90 کیلومتر در مرز با ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید