اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق کالا های اساسی دراستان تهران، پذیرش 8000 معتاد متجاهردر فشافویه به زودی

به گزارش تور گرجستان ارزان، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا های اساسی در استان تهران اطلاع داد.

اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق کالا های اساسی دراستان تهران، پذیرش 8000 معتاد متجاهردر فشافویه به زودی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حمیدرضا گودرزی در تشریح فرایند مقابله با مواد مخدر در سطح استان تهران گفت: بی تردید اقدامات نیروی انتظامی در کشف مواد مخدر در استان تهران قابل تقدیر است؛ خوشبختانه 437 کیلو ماده مخدر شیشه که از یکی از کشور های همسایه در قالب محموله هندوانه وارد کشور و سپس تهران شده بود کشف شد.

وی ادامه داد: با توجه به کشفیات اجرا شده و کوشش و جدیت نیروی انتظامی در تهران، فرماندهی انتظامی تهران عظیم حائز کسب رتبه برتر در کشور شده است.

گودرزی اضافه نمود: با توجه به تفاهم نامه مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران و سازمان زندان های استان در خصوص پذیرش8000 معتاد متجاهر در مرکز فشافویه، توافقات لازم اجرا شده و این مهم به زودی محقق خواهد شد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا های اساسی در استان تهران اطلاع داد و اضافه نمود: به منظور تسهیل در امر رسیدگی به پفراینده قاچاق کالا های اساسی شعبه ویژه ای در مجتمع رسیدگی به قاچاق تعزیرات حکومتی تهران اختصاص پیدا خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 1924

به "اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق کالا های اساسی دراستان تهران، پذیرش 8000 معتاد متجاهردر فشافویه به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق کالا های اساسی دراستان تهران، پذیرش 8000 معتاد متجاهردر فشافویه به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید