آفزایش 8.6 درصدی ترافیک هوایی در فرودگاه بین المللی پیتزبورگ

به گزارش تور گرجستان ارزان، فرودگاه بین المللی پیتزبورگ در پنسیلوانیای ایالات متحده آمریکا، شاهد افزایش 8.6 درصدی ترافیک هوایی در ماه می بود. برای جزئیات بیشتر این خبر با ما بخوانید.

آفزایش 8.6 درصدی ترافیک هوایی در فرودگاه بین المللی پیتزبورگ

اضافه شدن فرکانس های فصلی و جایگاه های موجود بیشتر به بازارهای تجاری و بازار آزاد از فرودگاه بین المللی پیتزبورگ به صورت بی وقفه ادامه پیدا می نمایند تا ترافیک مسافرتی را به بالاترین حد ممکن برسانند.

در ماه می، ترافیک مسافری این فرودگاه بین المللی 8.6 درصد و از اول سال تا به امروز 10.4 درصد افزایش داشته است. بعلاوه، 841,092 نفر مسافر از فرودگاه بین المللی پیتزبورگ در مقایسه با 774,620 نفر در می 2017، سفر نموده اند. این آمار این ماه را شلوغ ترین ماه می برای سفر در دهه گذشته و بعلاوه 25امین ماه متوالی در رشد مسافران نموده است. تا ماه می سال جاری، مجموعا 3,718,027 مسافر از فرودگاه بین المللی پیتزبورگ سفر نموده اند که این عدد در همین بازه در سال 2017، 3,366,573 نفر بوده است.

کریستینا کاساتیس، میرعامل فرودگاه شهرستان آلیگینی (Allegheny County Airport) گفت:

راحت کردن سفر برای مسافران به مقدار اضافه کردن نقاط نو به نقشه، مهم است.

افزودن فرکانس و هواپیماهای بزرگ تر در مسیرهای ثابت، نشان دهنده تقاضا در بازار سالم و رشد پیتزبورگ است.

علاوه بر از سرگیری خدمات بین المللی در کاندور (Condor) و دلتا در ماه می، شرکت های هواپیمایی، ظرفیت سفر در فصل تابستان (فصل داغ گردشگری) را به بازارهای زیر اضافه نموده اند: هواپیمایی ساوت وست (Southwest) از مبدا نشویل؛ هواپیمایی دلتا و جت بلو (JetBlue) از مبدا بوستون؛ هواپیمایی آمریکن و اسپریت از مبدا فرودگاه بین المللی دالاس/فورت ورث؛ هواپیمایی اسپریت از مبدا مرتل بیچ در کارولینای جنوبی (Myrtle Beach) و هواپیمایی ساوت وست از مبدا لاس وگاس. تمام این شرکت های هواپیمایی در افزایش جایگاه ها، پروازها و مسافران برای ماه، مشارکت می نمایند.

به صورت کلی، فرودگاه بین المللی پیتزبورگ، شاهد 71 هزار جایگاه بیشتر و 460 پرواز اضافی در ماه می بوده که مجموعا ظرفیت جایگاه ها در ماه را به یک میلیون رسانده است؛ اولین باری که این فرودگاه از ماه می 2008 به این تعداد رسیده است.

در ماه می شرکت هواپیمایی واو (WOW air) نیز، پنجمین پرواز خود را در یک هفته به ریکیاویک انجام داد، ایر کانادا سرویس بدون وقفه به مونترآل را آغاز کرد، هواپیمایی وکیشن اکسپرس (Vacation Express)، سرویس چارتر هفتگی خود را کوزومل (Cozumel)، جزیره ای در دریای کارائیب را راه اندازی کرد و هواپیمایی های دلتا و آمریکن سرویس های برنامه ریزی شده آخر هفته خود به کانکون (Cancun)، شهری در جنوب شرقی مکزیک را ادامه دادند.

در آینده انتظار می رود سرویس نو بی وقفه در اواخر تابستان فعالیت خود را آغاز کند. پروازهای نو به شهر سالت لیک (Salt Lake City) به وسیله شرکت هواپیمایی دلتا در روز یکشنبه، هشتم جولای آغاز خواهند شد؛ اولین پروازهای چارتر از چین در تاریخ سوم و یازدهم آگوست به آمریکا خواهند رسید و شرکت هواپیمایی فرانتیر (Frontier) سرویس بی وقفه خود به سن دیگو را در 13ام آگوست آغاز خواهد نمود و پروازهای بی وقفه شرکت هواپیمایی آلاسکا به سیاتل، نیز ششم سپتامبر آغاز می شوند.

دو پرواز در طول روز به سان فرانسیسکو به وسیله هواپیمایی یونایتد در طول تابستان ادامه خواهد داشت و مجموع پروازهای اضافه شده به ساحل غربی برای تمامی شرکت های هواپیمایی را به بیش از 560 پرواز در سال خواهد رساند.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: georgiaro.ir شناسه مطلب: 2274

به "آفزایش 8.6 درصدی ترافیک هوایی در فرودگاه بین المللی پیتزبورگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آفزایش 8.6 درصدی ترافیک هوایی در فرودگاه بین المللی پیتزبورگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید